Geplaatst door Linda

Op 28 december 2016

Opbrengst Grote Clubactie

Met de Grote Clubactie zijn 232 loten verkocht door fanatieke en betrokken leden van de vereniging. Hier is een mooi bedrag van €556,80 mee opgehaald! Iedereen bedankt voor het kopen/verkopen van loten en Wendy van Staalduinen, hartstikke bedankt voor het organiseren!

Of lees meer nieuws..

Competitie wordt hervat

Na een extra lange winterstop mogen we weer volleyballen! Naast de trainingen wordt nu ook de competitie hervat. Er blijven echter een aantal aandachtspunten van kracht. Zo blijft het tonen van het coronatoegangsbewijs verplicht, moet er 1,5 meter afstand gehouden...

Trainingen

De afgelopen anderhalve week hebben we niet kunnen sporten in verband met de nieuwe maatregelen vanuit de overheid. Inmiddels hebben we een aantal sportvelden tot onze beschikking de komende twee weken.Zojuist is naar alle leden een mail verstuurd vanuit het bestuur...

Update maatregelen

Zoals jullie waarschijnlijk allemaal weten, is afgelopen vrijdag besloten dat onder andere (amateur)sport na 17:00 uur niet meer mag door gaan. Dit houdt voor Monza in dat de reguliere trainingen helaas niet door mogen en kunnen gaan, in ieder geval t/m 18 december...