Geplaatst door Linda

Op 28 december 2016

Opbrengst Grote Clubactie

Met de Grote Clubactie zijn 232 loten verkocht door fanatieke en betrokken leden van de vereniging. Hier is een mooi bedrag van €556,80 mee opgehaald! Iedereen bedankt voor het kopen/verkopen van loten en Wendy van Staalduinen, hartstikke bedankt voor het organiseren!

Of lees meer nieuws..

Champagnetoernooi

Fasten your seatbelts en ga met ons mee op tijdreis! Het moment is daar om terug te blikken in de tijd en vervolgens fast forward te gaan naar het nu en daar voorbij! Het best geklede team verdient de originaliteitsprijs! Tot snel!

VT-2 cursus voltooid

Woensdag 28 september was het zover! De Proeve van Bekwaamheid voor de voltooiing van de Volleybaltrainer 2 cursus. Een aantal trainers van onze vereniging hebben vorig seizoen de cursus gevolgd en mega veel geleerd over het geven van leuke en leerzame trainingen van...

Wijzigingen spelregels

Er zijn vanaf dit seizoen weer een aantal spelregelwijzigingen bij de jeugd en senioren waar we jullie graag van op de hoogte brengen. Wat goed is voor iedereen om te weten: bij de jeugd (vanaf C) geldt het vanaf nu dat er een 5e set wordt gespeeld als het na vier...