Geplaatst door Linda

Op 29 augustus 2017

Monza opgenomen in het kindpakket Westland

Mochten gezinnen het moeilijk vinden om de contributie van hun kind te kunnen betalen kan mogelijk een beroep gedaan worden op het kindpakket Westland. Sinds begin 2017 is Monza opgenomen in het Kindpakket Westland. Dit betekent dat de gemeente ook voor kinderen ( 4 tot 18 jaar) die bij Monza (willen gaan) volleyballen de contributie wil betalen. Meer lezen kan hier. Wil je weten of je in aanmerking komt om mee te doen aan het Kindpakket Westland? Kijk dan even hier op de website van de gemeente.

Via deze link kan je je aanmelden!

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.