Op de druk bezochte algemene ledenvergadering van afgelopen woensdag nam Henk na een behoorlijk aantal jaren als voorzitter en interim voorzitter afscheid. Hij heeft Monza door roerige tijden geloodst. Zo heeft hij de fusie van GVC en Mov’Over tot een goed einde gebracht. Dit leidde tot de bruisende volleybalvereniging Monza. Er waren financiële pieken en dalen. Samen met de andere bestuursleden heeft hij toch met Monza het hoofd goed boven water weten te houden. Hij kan terug kijken op een mooie bestuursperiode. Henk kan met een gerust hart terug treden, want zijn opvolger Lennart Boonstra is met unanieme stemmen tot de nieuwe voorzitter gekozen. Voor al zijn inspanningen ontving Henk een grote bos bloemen en een Monzashirt met de tekst “Ex-Interim voorzitter”. Dit shirt komt uiteraard boven zijn bed te hangen. Dat Henk aan rust toe was moge duidelijk zijn. Hij vertrekt deze week nog naar de Spaanse zon. Lekker genietûh.