Geplaatst door Linda

Op 18 september 2017

Henk bedankt

Op de druk bezochte algemene ledenvergadering van afgelopen woensdag nam Henk na een behoorlijk aantal jaren als voorzitter en interim voorzitter afscheid. Hij heeft Monza door roerige tijden geloodst. Zo heeft hij de fusie van GVC en Mov’Over tot een goed einde gebracht. Dit leidde tot de bruisende volleybalvereniging Monza. Er waren financiële pieken en dalen. Samen met de andere bestuursleden heeft hij toch met Monza het hoofd goed boven water weten te houden. Hij kan terug kijken op een mooie bestuursperiode. Henk kan met een gerust hart terug treden, want zijn opvolger Lennart Boonstra is met unanieme stemmen tot de nieuwe voorzitter gekozen. Voor al zijn inspanningen ontving Henk een grote bos bloemen en een Monzashirt met de tekst “Ex-Interim voorzitter”. Dit shirt komt uiteraard boven zijn bed te hangen. Dat Henk aan rust toe was moge duidelijk zijn. Hij vertrekt deze week nog naar de Spaanse zon. Lekker genietûh.

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.