Geplaatst door Linda

Op 24 september 2017

Monza D3 wint glorieus van Kratos D11

Afgelopen vrijdagavond vond de eerste wedstrijd van de Dames 3 plaats tegen Kratos. Na vier spannende sets is de overwinning gegaan naar Monza met 4-0! De setstanden waren duidelijk: 25-8, 25-11, 25-19 en 25 14. Hiermee nestelt Monza dames 3 zich brutaal in de kop van de poule. Na 1 wedstrijd is uiteraard nog niets over de sterkte van de tegenstanders te zeggen maar de 1e tekenen zijn positief. Het belooft een mooi seizoen te worden!

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.