Monza D2 moest op een zeer ongebruikelijke tijd (zaterdag 13.00 uur) tegen Punch D12 spelen. Op de ranglijst had de tegenstander nog geen enkel punt gehaald.  De reden werd al snel duidelijk: het waren allemaal beginnende volleybalsters. Tegen dit soort teams is het moeilijk geconcentreerd te blijven. Toch wisten onze dames het hoofd erbij te houden. De tegenstander werd direct met een pittige service onder druk gezet. Met gevarieerd aanvalsspel werd de set met 25-8 binnengehaald. In de 2e set viel de concentratie een beetje weg. Er werd een paar keer fout geserveerd en de aanval haperde een paar keer. Toch konden mede dankzij de invallers Kim en Lea de nodige punten gemaakt worden. De 2e set werd met 25-14 binnengehaald. In de 3e en 4e set hadden we amper tegenstand van Punch. Lindsey kon ondanks haar blessure lekker afwisselende ups aan de aanvallers geven. Deze scoorden dan ook op alle posities. Beide sets werden met 25-7 binnengehaald. We konden heel tevreden terugkijken op het resultaat. De punten waren geen enkele keer in gevaar geweest. Op naar de volgende wedstrijd.