Geplaatst door Linda

Op 22 oktober 2017

Monza D2 haalt maximaal aantal punten tegen Punch D12

Monza D2 moest op een zeer ongebruikelijke tijd (zaterdag 13.00 uur) tegen Punch D12 spelen. Op de ranglijst had de tegenstander nog geen enkel punt gehaald.  De reden werd al snel duidelijk: het waren allemaal beginnende volleybalsters. Tegen dit soort teams is het moeilijk geconcentreerd te blijven. Toch wisten onze dames het hoofd erbij te houden. De tegenstander werd direct met een pittige service onder druk gezet. Met gevarieerd aanvalsspel werd de set met 25-8 binnengehaald. In de 2e set viel de concentratie een beetje weg. Er werd een paar keer fout geserveerd en de aanval haperde een paar keer. Toch konden mede dankzij de invallers Kim en Lea de nodige punten gemaakt worden. De 2e set werd met 25-14 binnengehaald. In de 3e en 4e set hadden we amper tegenstand van Punch. Lindsey kon ondanks haar blessure lekker afwisselende ups aan de aanvallers geven. Deze scoorden dan ook op alle posities. Beide sets werden met 25-7 binnengehaald. We konden heel tevreden terugkijken op het resultaat. De punten waren geen enkele keer in gevaar geweest. Op naar de volgende wedstrijd.

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.