Geplaatst door Daan

Op 7 december 2017

Champagnetournooi 2017

Beste leden, aanhang en buitenstaande
enthousiastelingen,

We vragen jullie aandacht voor het
champagnetoernooi waarbij het thema dit keer
“Sprookjes” is.

Het is de bedoeling dat een ieder zich uitdost
als zijn of haar favoriete sprookjesfiguur.

Het best geklede team wint zoals altijd
de originaliteitsprijs!!

Geef je team voor woendag 20 december op
door een mail te sturen naar
evenementen@vvmonza.nl, vergeet niet je
teamnaam en teamleden te vermelden!

Opgeven als individu kan ook! (lid zijn van
Monza is niet verplicht)

thema: sprookjes
kosten: €10, – per team
datum: 29 december – inschrijven voor 20 december!
tijd: 19:30 – 22:30 (19:15 omgekleed in de zaal)

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.