Om maar in de chocoladesfeer te blijven: lekker chocolade bonbons maken met dames 2. Niemand had dit nog ooit gedaan. Daarom pak je die kans als deze geboden wordt. Felice van dames 2 was in de mogelijkheid om dit te regelen. Zij heeft heel goede connecties in de wereld van de patisserie en had ons teamuitje goed voorbereid. Toen wij bij de studio arriveerden stond de witte, pure en melkchocolade reeds te pruttelen. We konden een heel scala aan combinaties maken: marsepein met witte chocolade en cranberries, chocolade truffels met pistachenootjes en ga zo maar door. Iedereen kon zich “lekker” uitleven. Natuurlijk moesten we ook proeven of de gekozen combinaties wel lekker genoeg waren. Dit bleek veelal het geval te zijn. Vooral de witte chocolade was zeer in trek. 

Uiteindelijk ging iedereen met een behoorlijk gevulde zak bonbons naar huis. Het thuisfront moest natuurlijk ook meegenieten.