Geplaatst door Linda

Op 27 december 2017

De foto’s van het minitoernooi op 16 december in de Wielepet beschikbaar

De foto’s van het toernooi van het minitoernooi van Monza op 16 december 2018 in de Wielepet zijn beschikbaar. We hebben een leuke collage gemaakt. De mini’s hadden het heel erg naar hun zin. Prima organisatie. Op naar het volgende mini toernooi op 20 januari 2018 bij Zovoc in Zoetermeer.

Daarnaast nemen we de gelegenheid om iedereen prettige feestdagen en een sportief 2018 toe te wensen.

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.