Geplaatst door Linda

Op 1 december 2017

De Monza Pietentraining

Met de komst van Sint in ’t land

waren 2 van zijn pieten bij Monza gestrand.

Op de pietentraining van de mini’s hebben zij hun sportiviteit getoond

   en niet te vergeten onze mini’s met lekkers beloond.

pakjes bezorgen, pietenwoorden maken, zaklopen en kruidnoten sjoelen,

                                        de mini’s van Monza zijn van alle markten thuis zul je bedoelen!

                                        De pietentraining kwam tot een eind met voor ieder kind een chocoladeletter vol met knetter.

    

 

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.