Geplaatst door Linda

Op 10 december 2017

MINI’S MONZA TE GAST BIJ EREDIVISIE WEDSTRIJD INTER RIJSWIJK

Zaterdag 9 december waren de mini’s van Monza te gast bij Inter Rijswijk. Zij mochten mee oplopen met de heren van Abiant Lycurgus uit Groningen. Handen schudden, yellen met z’n allen hoorde daar ook bij. Een gezellige aangelegenheid en de jongens en meiden konden een echte eredivisie wedstrijd meemaken. De ballen vlogen om hun oren. De wedstrijd werd met 0-3 gewonnen door Abiant Lycurgus. Na de wedstrijd kregen de mini’s nog de gelegenheid om handtekeningen te verzamelen en dat werd ook fanatiek gedaan. Weer een hele ervaring rijker. Volgend jaar kan Inter Rijswijk ook weer op onze mini’s rekenen.

@interrijswijk: bedankt voor jullie gastvrijheid. Het was gezellig. Jammer dat jullie verloren hebben.

                        

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.