Geplaatst door Daan

Op 6 december 2017

Monza MA2 kampioen

Slechts één punt verwijderd van het kampioenschap werd sporthal de Wielepet afgelopen zaterdag het toneel van de kampioenswedstrijd van Meisjes A2. Onder leiding van hun trainer en coach Richard Poot hebben zij onverslagen de eerste plek weten te bemachtigen in de tweede klasse. De wedstrijd van afgelopen zaterdag werd met een eindstand van 4-0 gewonnen van PQV Pijl Solutions MA1 uit De Lier. Lisanne, Isa, Romy, Irene, Britney, Britney, Miranda en Richard, van harte gefeliciteerd met jullie kampioenschap. Veel succes gewenst in de eerste klasse!

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.