Geplaatst door Linda

Op 21 januari 2018

1E WEDSTRIJD MONZA MC2 TEGEN SOVICOS

MC2 heeft onlangs hun allereerste wedstrijd gespeeld. 
Met setstanden van 26-24, twee keer 23-25 en 14-25 zegt 
dit genoeg over de spanning die de ouders aan de kant 
hebben ervaren. De eindstand was helaas 3-1 voor 
Sovicos maar zijn we supertrots op deze meiden en de 
set die zij hebben weten te pakken!

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.