Geplaatst door Linda

Op 24 maart 2018

En we hebben een kampioen: Monza MC1 wint overtuigend van no. 2

In de een na laatste wedstrijd is de MC1 overtuigend met 3-1 kampioen geworden tegen DEO MC1. De tegenstander stond op de 2e plek en gaf zich niet zomaar gewonnen. De setstanden waren 25-22, 17-25, 25-22 en 25-4. Met name de laatste set gaf Deo zich gewonnen. Meiden, Jari, trainer Raymond en coach Richard gefeliciteerd en geniet van deze mooie prijs.

Volgend jaar weer een stapje hoger.

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.