Op Koningsdag heeft Monza meegedaan

met de Generation Games in Monster. Een aantal lokale sportverenigingen heeft hier een sportieve middag neergezet met de bedoeling jong en oud samen te laten sporten. Dit bleek iets lastiger dan verwacht, maar vrijwilligers Wendy en Judith hebben een hoop ‘jong’ in het veld mogen verwelkomen. Waar de aanloop in het begin nog wat rustig was, stond er op een gegeven moment gewoon 12 man in het veld. Er werd enthousiast gevolleybald en het ging er lekker fanatiek aan toe. Zelfs een enkele regenbui kon de pret niet drukken en de kinderen speelden vrolijk door. Er zijn flink wat flyers onder de deelnemers verspreid, wie weet kunnen we binnenkort wel een aantal nieuwe leden verwelkomen.

Grote dank aan Wendy en Judith voor hun inzet bij deze geslaagde middag!

Lijkt het jou ook leuk om eenmalig, af en toe of regelmatig een sportmiddag/clinic te organiseren, stuur dan een mailtje naar secretaris@vvmonza.nl met als onderwerp ‘sportclinic’.