Gezocht!

Sinds enkele weken trainen de meiden van MC2 op dinsdag van 17:45-19:00 uur in de gymzaal van de Madeweg. Nu het schoolrooster van trainster Lisanne verandert, kan zij helaas vanaf 23 april geen training meer geven.
Met enige spoed zoeken wij daarom één train(st)er én iemand die daarbij wil assisteren voor de resterende dinsdagen tot en met 29 mei.
Vriendjes, vriendinnetjes in de leeftijd van 12-14 jaar zijn natuurlijk van harte welkom om een keer met de training van MC2 op dinsdag (17:45-19:00 uur) of met de training van MC1 op woensdag (18:15-19:30 uur) mee te komen doen.

PS: Deze meiden hebben zoveel Hoogvlietplaatjes dat zij ervoor kunnen zorgen dat ook jouw boek vol komt!

Wie helpt?!

Voel jij je geroepen om training te geven? Of wil jij graag een keertje meetrainen? Mail dan NU naar jeugd@vvmonza.nl