Geplaatst door Daan

Op 26 april 2018

Monza BEACH

Op een bekerfinale na is het zaalseizoen voorbij. Maar we stoppen niet met volleyballen! Deze zomer willen we weer lekker met z’n allen beachvolleyballen. Zowel leden van vvMonza als niet leden kunnen meedoen! Lijkt dat jou ook leuk? Lees dan verder!

Informatie:
– Half mei beginnen de trainingen. Een definitieve datum volgt nog. In de periode tot ongeveer half augustus zal er ten minste 10x de mogelijkheid zijn om te trainen. Ook zal er ten minste één toernooi georganiseerd worden.

– Trainingen zullen in verschillende groepen plaatsvinden op de woensdagavond. De jeugd heeft voorrang op de beschikbare velden van 18:45 tot 20:15. De tweede ronde is van 20:15 tot 21:45.

– We vragen een kleine bijdrage van €25,- voor het vvMonza Beach-lidmaatschap. Dit bedrag wordt besteed aan materialen zoals netten, ballen en een presentje voor onze vrijwilligers.

– Het aantal groepen en het niveau worden bepaald op basis van de mogelijkheden die het aantal aanmeldingen biedt.

– Als je een veld wilt gebruiken om onderling te spelen dan kan dat vanaf 6 personen.

– Dit jaar hebben we een leuke verassing bij deelname!

Wil jij meedoen aan de trainingen van vvMonza Beach? Meldt je dan aan via: https://goo.gl/forms/Yd0FSQMOft0eEUom2

Voor het aanmelden van een groep of vragen kan je terecht bij: beach@vvmonza.nl

We zien je op het strand!

vvMonza Beach Commissie

Of lees meer nieuws..

Beachvolleybaltrainingen starten weer!

Het zaalseizoen loopt ten einde, dus het is de hoogste tijd om het strand weer op te gaan zoeken! Vanaf woensdag 25 mei wordt er wekelijks getraind op het strand. Dit seizoen hoef je je niet wekelijks aan te melden, maar vragen we je wel eenmalig je interesse door te...

Beachvolleybal

Het is zover! Na een lange volleyballoze periode kunnen we weer het strand op om met elkaar te volleyballen. De eerste twee beachtrainingen zijn inmiddels achter de rug en wat is het heerlijk om weer bezig te zijn. Op woensdagavond staat de jeugd van 18.30 tot 19.45...

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....