Geplaatst door Linda

Op 8 april 2018

Monza H1 sleept puntje uit het vuur tegen VSTS: 1-3

Afgelopen vrijdag mocht Monza H1 tegen de aanstaande kampioen VSTS H1. Het was een van de betere wedstrijden van Monza. Ze gingen er onbevangen in. Meteen in de 1e set had Monza moeite met de servicedruk van VSTS. Ze keken direct tegen een 4-0 achterstand. Maar langzaamaan konden de buitenaanvallers goed scoren. De stand werd bijna recht getrokken. Alleen op het eind van de 1e set waren er een paar kleine aanvalsfoutjes die door de tegenstander professioneel afgestraft werden. Helaas 23-25. In de 2e set werd behoorlijk wat tegenstand geboden. Het blok aan de buitenkant zat een paar keer potdicht. De passing was heel goed verzorgd en Bart kon zijn aanvallers goed bedienen. Uiteindelijk werd de set met 25-23 binnengesleept. In elk geval een belangrijk puntje binnen. In de 3e en 4e set zette VSTS het setverlies van de 2e set behoorlijk recht. Met name hun sprongservice bleek een krachtig wapen. De 3e en 4e set werden met 15-25 en 21-25 verloren. Monza H1 heeft wel bewezen dat ze het de tegenstander behoorlijk moeilijk kunnen maken. Dat geeft in elk geval goede moed voor de komende 2 wedstrijden. Ze zijn namelijk nog niet zeker van handhaving. VSTS gefeliciteerd met jullie kampioenschap.

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.