Geplaatst door Linda

Op 23 april 2018

Monza H2 tegen Donar H1: de laatste wedstrijd van Remco Bos

Afgelopen vrijdag speelde Monza H2 tegen Donar H1. Dit was een beladen wedstrijd. Niet alleen omdat H2 helaas gedegradeerd was maar omdat Remco Bos had aangegeven na afloop van dit seizoen te zullen stoppen met volleyballen. Er was opgeroepen om hem in deze laatste wedstrijd te komen aanmoedigen. Veel fans hadden hier gehoor aan gegeven. De tribune zat vol en na de wedstrijd winnend te hebben afgesloten klonk een welgemeend applaus op uit het publiek. Remco speelde al jaren bij Monza en heeft diverse hoogtepunten binnen de vereniging meegemaakt. Hieronder nog een foto van JA1 waarmee hij in 2002 kampioen is geworden. Je herkent dat jonge koppie vast wel. Daarnaast was hij initiatiefnemer van het zogenaamde spierenkwartiertje. Hier werd steeds door veel leden aan meegedaan. Voor de andere trainers was dit een welkome warmingup die zij dan op hun eigen training niet meer hoefden uit te voeren. Remco bedankt voor je bijdrage binnen Monza en we hopen je zeker nog eens te zien als supporter van een van de teams van Monza.

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.