Geplaatst door Linda

Op 15 april 2018

Monza H5 viert overwinning op Punch met mosselen……

Misschien een gekke kop maar afgelopen vrijdag werd gewonnen van Punch 12. Weliswaar krap maar toch een duidelijke 4-0. Hiermee steeg H5 nog een plekje op de ranglijst. Aangezien het einde van het seizoen nadert moest een feestelijk teametentje bij Ronald zorgen voor de afsluiting. Het was de bedoeling om mosselen te eten alleen deze waren nergens te krijgen ook al zit de R in de maand. Uiteindelijk zijn we uitgeweken naar kokkels. Eigenlijk een kleinere variant van de mossel. Als een volleerd kok toverde Ronald 2 grote pannen kokkels op tafel om je vingers bij af te likken. Dit werd ondersteund door een beetje drank en veel sterke verhalen uit de kompetitie. Met zijn allen kunnen we borgen op ruim 100 jaar ervaring. De overwinning op Punch werd nog eens dunnetjes overgedaan. Helaas dat Paul en Diederik er niet bij konden zijn maar dat maken we komende vrijdag bij onze laatste wedstrijd van het seizoen in de Wielepet wel goed. Wil je eens lekke kokkels eten: het recept is bij Ronald op te vragen. Zorg wel dat je voldoende drank in huis hebt……

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.