Misschien een gekke kop maar afgelopen vrijdag werd gewonnen van Punch 12. Weliswaar krap maar toch een duidelijke 4-0. Hiermee steeg H5 nog een plekje op de ranglijst. Aangezien het einde van het seizoen nadert moest een feestelijk teametentje bij Ronald zorgen voor de afsluiting. Het was de bedoeling om mosselen te eten alleen deze waren nergens te krijgen ook al zit de R in de maand. Uiteindelijk zijn we uitgeweken naar kokkels. Eigenlijk een kleinere variant van de mossel. Als een volleerd kok toverde Ronald 2 grote pannen kokkels op tafel om je vingers bij af te likken. Dit werd ondersteund door een beetje drank en veel sterke verhalen uit de kompetitie. Met zijn allen kunnen we borgen op ruim 100 jaar ervaring. De overwinning op Punch werd nog eens dunnetjes overgedaan. Helaas dat Paul en Diederik er niet bij konden zijn maar dat maken we komende vrijdag bij onze laatste wedstrijd van het seizoen in de Wielepet wel goed. Wil je eens lekke kokkels eten: het recept is bij Ronald op te vragen. Zorg wel dat je voldoende drank in huis hebt……