Geplaatst door Linda

Op 19 april 2018

Monza MA traint on the beach

Dat is weer eens wat anders dan in die warme hal te trainen. Afgelopen dinsdag werd lekker getraind op het strand. Zeker weer even wennen met die ondergrond. Bij Monza is dat gemakkelijk met het strand naast de deur. Na afloop lekker genieten van de ondergaande zon….

Wil jij dat ook? Je bent van harte welkom om een paar trainingen bij te wonen: Hier aanmelden 

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.