Geplaatst door Linda

Op 21 mei 2018

Het oorkondekoffertje mini van de maand

Dit volleybalseizoen heeft Monza regelmatig een mini van de maand gepresenteerd. Naast dat zij steeds met een competitieteam op vrijdagavond mee konden warmlopen, inslaan en de 1e service mochten verrichten kregen zij ook een blijvende herinnering aan deze activiteit: een uitgeprinte persoonlijke oorkonde. Hier waren de mini’s behoorlijk trots op. Deze oorkonde werd uitgeprint met behulp van het zogenaamde oorkondekoffertje. Dit is ter beschikking gesteld via onze sponsor Boutronic BV. Wij bedanken hun heel hartelijk. Zij hebben hiermee menige mini een waanzinnige herinnering geboden aan een onvergetelijke volleybalwedstrijd.

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.