Het heeft even geduurd, maar nu dan toch de ervaringen van de mini’s van de maand maart. Alweer de laatste mini van de maand van het seizoen. Dit keer waren de mini’s Marit en Sofia aan de beurt. Zij mochten een kijkje nemen bij het rijlen en zijlen van de meiden A1.

Ze waren erg zenuwachtig, maar bij het inspelen hebben ze goed kunnen laten zien wat ze allemaal al kunnen. Daarna mochten ze meedoen met het inslaan. Omdat ze dat met hun eigen spelniveau niet hebben, was dit nog moeilijker voor ze. Na een paar keer proberen konden de meiden de bal netjes over het net spelen. Nog even serveren.. dat kunnen ze heel goed, dus dat was nu ook geen probleem. Nog even tellen en dan de wedstrijd beginnen met de service. Helaas ging de service niet helemaal zoals ze geoefend. Maar de meiden hebben zichtbaar genoten!