Geplaatst door Linda

Op 1 juni 2018

Disco Fever: flitsende afsluiting van het volleybalseizoen

Afgelopen vrijdag hebben we met de hulp van een aantal enthousiaste vrijwilligers het evenement opgebouwd. Ditmaal waren we dan ook ruim voor tijd klaar en heeft Marco ons voorzien van een patatje en wat snacks. Rond 19.00 uur druppelden de eerste deelnemers binnen en om half 8 waren we compleet. Kwart voor 8 zijn we gestart met de eerste ronde. De rook- en lichteffecten hebben gezorgd voor de nodige oriëntatie problemen -;). De meeste teams hebben zich goed gehouden aan de dresscode, wat leuke foto’s en een goede sfeer heeft opgeleverd!

 

We hadden 2 poulewinnaars en ook de originaliteitsprijs was unaniem:

Niveau hoog:              Ren-je-rot

Niveau laag:               The Discoballs

Originaliteit:              Rock & Roll

Dit alles hebben we natuurlijk niet kunnen doen zonder onze veldsponsors: 

Van Meerkerk Financieel advies

Autoschade Harteveld

Sunproof glasfolie en belettering

Waarvoor nog hartelijk dank!

 

Al met al was het weer een geslaagd toernooi met dit nieuwe concept.

We hopen jullie snel weer te zien bij een volgend toernooi/evenement!

De evenementencommissie

P.s. de foto’s uit de zaal zagen er ongeveer zo uit:

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.