Afgelopen vrijdag hebben we met de hulp van een aantal enthousiaste vrijwilligers het evenement opgebouwd. Ditmaal waren we dan ook ruim voor tijd klaar en heeft Marco ons voorzien van een patatje en wat snacks. Rond 19.00 uur druppelden de eerste deelnemers binnen en om half 8 waren we compleet. Kwart voor 8 zijn we gestart met de eerste ronde. De rook- en lichteffecten hebben gezorgd voor de nodige oriëntatie problemen -;). De meeste teams hebben zich goed gehouden aan de dresscode, wat leuke foto’s en een goede sfeer heeft opgeleverd!

 

We hadden 2 poulewinnaars en ook de originaliteitsprijs was unaniem:

Niveau hoog:              Ren-je-rot

Niveau laag:               The Discoballs

Originaliteit:              Rock & Roll

Dit alles hebben we natuurlijk niet kunnen doen zonder onze veldsponsors: 

Van Meerkerk Financieel advies

Autoschade Harteveld

Sunproof glasfolie en belettering

Waarvoor nog hartelijk dank!

 

Al met al was het weer een geslaagd toernooi met dit nieuwe concept.

We hopen jullie snel weer te zien bij een volgend toernooi/evenement!

De evenementencommissie

P.s. de foto’s uit de zaal zagen er ongeveer zo uit: