Geplaatst door Linda

Op 10 juni 2018

Monza en de AVG (algemene verordening gegevensbescherming)

Ook bij Monza gaan we zorgvuldig om met persoonsgegevens van leden, oud-leden en belangstellenden. De AVG die eind mei is ingegaan is een stimulans om daar scherp op te zijn. We zijn nog bezig om aan alle eisen die de AVG stelt te voldoen. Tevens stellen wij beleid op ten aanzien van de bescherming van persoonsgegevens.

We hebben een eerste versie van ons privacy statement op onze website geplaatst. Ga naar https://www.vvmonza.nl/privacyverklaring/ om te bekijken hoe wij met uw privacy omgaan.

Komende tijd bekijken wij nog of de statuten en/of het huishoudelijk reglement aangepast moeten worden.  We zullen onze privacyverklaring, het beleid en eventuele aanpassingen in statuten en/of huishoudelijk reglement in september ter goedkeuring voorleggen aan de Algemene Ledenvergadering.

Heeft u vragen? Stel ze gerust: dat kan via het contactformulier op de website of door een email te sturen naar secretaris@vvmonza.nl

Of lees meer nieuws..

Monza vrijwilligers bedankt

Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer....

De mini-survival: afsluiting volleybalseizoen Monza mini’s

Na een heel goed seizoen met de mini's stond er een leuke afsluiting op de agenda. Als eerste gingen de kids boogschieten. Dat ging eigenlijk best goed. Er werd zelfs een paar keer in de roos geschoten. Hierna mochten ze kanoën. Ze zijn allemaal rechtop gebleven.......

Bedrijventoernooi Monza a.s. vrijdag afgelast

Helaas moet het bedrijventoernooi van Monza afgelast worden wegens te weinig aanmeldingen. Jammer van alle moeite. Voor volgend jaar gaan we er weer voor om een spetterend bedrijventoernooi neer te zetten. Zeker in het kader van ons 10-jarig jubileum moet dat lukken.