Een vereniging kan niet draaien zonder vrijwilligers. Zij steken belangeloos hun tijd in diverse activiteiten zoals het geven van training, bemensing van verschillende activiteitencommissies en ga zo maar door. Het bestuur waardeert deze belangeloze inspanning zeer. Daarom is er na afsluiting van het seizoen een spetterende vrijwilligersbijeenkomst in de Wielepet georganiseerd. De aftrap was een heerlijk buffet van taco’s en rijkgevulde salades. Lindsey en Linda hadden zich al een hele week in de keuken opgesloten om deze gerechten klaar te maken. Dat het lekker smaakte was zeker. Het hele buffet was binnen een mum van tijd opgepeuzeld. Om de opgedane energie te verteren waren een aantal spellen uitgezet in de zaal. Hier werd onder gebruikmaking van wedstrijdmateriaal van Lex Thoen Events gestreden om de eer. Zo werd een moderne versie van vlagveroveren in combinatie met archery tag uitgevoerd en konden we in het kader van het WK voetbal een potje bubble voetbal spelen. Ik moet zeggen dat het af en toe best wel fanatiek er tegenaan ging. Tussendoor was er nog een waanzinnig toetjesbuffet klaargezet. Ook dit verdween als sneeuw (sorry ijs) voor de zon. Ook werd iedereen door Marco aan de lopende band voorzien van een drankje. Dat ging er ook wel in. Iedereen had genoten en ging voldaan weer huiswaarts.

Linda, Lindsey, Lennart en Marco bedankt voor de organisatie. Lex Thoen Events bedankt voor het beschikbaar stellen van het wedstrijdmateriaal. Het was top.