Dat slecht weer je plezier niet mag verpesten heeft het jeugdweekend van Monza wel bewezen. Op 1 juni stonden we op een camping in ‘s-Gravenzande in de regen onze tenten op te zetten. Nadat iedereens tent stond, verzamelde we onder een grote tent waar onze eerste activiteit begon. Een kennismakingsspel, ondanks het feit dat iedereen elkaar goed kende was dat nog niet zo makkelijk. Na een koffiepauze begonnen we met een actieve versie van bingo, waardoor iedereen zijn net opgezette tenten weer overhoop haalde om spullen te vinden voor ‘een volle kaart’. S ’avonds vertrokken we richting het bos, waar we in de regen en in het pikkedonker rond het bos rende om de vlag van de tegenstander te vinden bij het spel ‘Levend Stratego’. Toen het te donker werd vertrokken we weer richting het kamp, waar Matthijs en Lennart een kampvuur hadden aangestoken. Ondanks het feit dat we volledig werden natgeregend terwijl we de warmte van het vuur op onze gezichten voelde, was het mede dankzij de gezongen liedjes een super gezellige avond. De volgende ochtend werden we gewekt door Richard z’n energiek volle liedjes, waar niet iedereen even blij mee was. Na het ontbijt en de corveetaken voegde de C’s zich aan de rest van de groep toe. Met de C’s erbij hadden we een goed aantal leden waarmee we een volleybaltoernooi konden doen. De verschillende leeftijdsgroepen speelden met veel plezier tegen en met elkaar. En tussendoor werden er gezonde snacks aangeboden. Na het toernooi werden de barbecues aangestoken om na een sportieve en redelijk droge dag van het avondeten te genieten. De C’s gingen met tegenzin weer naar huis toen het avondspel begon. Marleen had inspiratie opgedaan van een op een speurtocht gebaseerd spel dat ze met de Monza leden wou uittesten. Verdeeld in groepjes vertrok iedereen met een begeleider en een ‘Intouch App’ van het kamp. De app vertelde ons welke kant we op moesten en welke opdrachten we moesten uitvoeren, die varieerde van  actiefoto’s maken tot ingewikkelde raadsels, met het doel een schatkist te vinden. Toen het laatste groepje zich bij de rest voegde dat al rond het kampvuur zat kwamen we tot de conclusie dat er geen winnaar was. Toch mocht het groepje dat het beste had gepresteerd de schatkist zoeken. En deelde heel sportief hun prijs met de rest van de groep. Rond het kampvuur speelden we meerdere malen het spel ‘weerwolven’, daarna  vertrok iedereen langzaamaan richting hun tenten. Toen we de volgende ochtend jammer genoeg al aan ons laatste ontbijt van het weekend zaten, brak tot iedereens verbazing de zon door. Daarna stond iedereen zwetend de tenten op te ruimen en vertrok iedereen naar huis. Kortom, ondanks het onvoorspelbare weer was het een geweldig weekend!

Carlijn