Geplaatst door Daan

Op 10 september 2018

ALV en de KICK-OFF

Het nieuwe volleybalseizoen gaat bijna van start. Dit betekent dat het ook weer tijd is voor de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van Monza, of ook wel de ALV. Dit jaar pakken we onze ALV iets anders aan dan gebruikelijk. Op vrijdag 14 september vind de ALV om 19:30 uur plaats in de Wielepet, zorg dat je op tijd bent.

Eind vorige week zijn de agendastukken verstuurd. Lees dit goed door dit is belangrijke info, ook voor jou! De vergadering is alleen toegankelijk voor leden en ouders/verzorgers van onze jonge leden. De agenda is verstuurd naar het e-mailadres dat bij ons bekend is. Stuur een berichtje naar info@vvmonza.nl als je de vergaderstukken opnieuw toegestuurd wilt krijgen.

Na de vergadering, ongeveer om 20:45 uur zal de kantine voor iedereen toegankelijk zijn. We starten het jaar goed in de Wielepet met Live muziek. Jij komt toch ook langs?

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...