Geplaatst door Daan

Op 10 september 2018

ALV en de KICK-OFF

Het nieuwe volleybalseizoen gaat bijna van start. Dit betekent dat het ook weer tijd is voor de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van Monza, of ook wel de ALV. Dit jaar pakken we onze ALV iets anders aan dan gebruikelijk. Op vrijdag 14 september vind de ALV om 19:30 uur plaats in de Wielepet, zorg dat je op tijd bent.

Eind vorige week zijn de agendastukken verstuurd. Lees dit goed door dit is belangrijke info, ook voor jou! De vergadering is alleen toegankelijk voor leden en ouders/verzorgers van onze jonge leden. De agenda is verstuurd naar het e-mailadres dat bij ons bekend is. Stuur een berichtje naar info@vvmonza.nl als je de vergaderstukken opnieuw toegestuurd wilt krijgen.

Na de vergadering, ongeveer om 20:45 uur zal de kantine voor iedereen toegankelijk zijn. We starten het jaar goed in de Wielepet met Live muziek. Jij komt toch ook langs?

Of lees meer nieuws..

Jeugdtoernooi

Naast het senioren disco glittertoernooi is er op 5 januari ook voor de jeugd de mogelijkheid om een toernooi te spelen, en in tegenstelling tot het seniorentoernooi is er bij de jeugd nog wél plek! Minimaal 6 teamleden onder de 18 jaar (1 Monza lid is niet...

Discoglittertoernooi

Op 5 januari nodigt Monza je uit voor een sprankelend Glitterdiscovolleybaltoernooi! 🪩 Vorm een team met vrienden, familie, teamgenoten of collega's en beleef samen een sportieve en feestelijke avond. Meld je snel aan voor een schitterende start van het nieuwe jaar...

Save the date!

We zijn verheugd om jullie op de hoogte te stellen van de aankomende evenementen die we hebben gepland om ons jubileumjaar te vieren.We hopen dat jullie in staat zijn om deel te nemen aan en te genieten van deze evenementen. Jullie aanwezigheid draagt bij aan het...