Geplaatst door Linda

Op 28 september 2018

Gezellige aftrap van het nieuwe volleybalseizoen Monza: 10-jarig bestaan

Een 2-tal weken geleden was de gezellige sfeervolle aftrap van het volleybalseizoen. Er was dan ook een hele goede aanleiding voor deze festiviteit. De fusievereniging Monza bestaat 10 jaar. Reden voor een klein feestje. Allereerst werd de algemene ledenvergadering gehouden. Heel slim om op deze manier de leden bij het reilen en zeilen van de verenging te betrekken. De contributie werd vastgesteld en het aantal leden bleef vrij stabiel. Ook financieel staat de vereniging er goed voor.

Na de algemene ledenvergadering werd het jubileumjaar geopend door de groep “Eggs wanted”. Hier zong onze eigen Evelien. Het repertoire viel bij veel leden goed in de smaak. Kortom het volleybalseizoen is goed geopend en dat smaakt naar meer.

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...