Geplaatst door Daan

Op 15 september 2018

Grote Clubactie 2018

Naast de gebruikelijke boekjes om loten te kopen en verkopen, is er nu ook een mogelijkheid om online loten te kopen en verkopen. Maak het jezelf en ons makkelijk en verkoop zoveel mogelijk loten zonder de kans op een nat pak ;). Klik op onderstaande link voor online verkoop van de GCA loten : https://clubactie.nl/actie/Monza

Er kan naast de reguliere loten ook een Superlot gekocht worden. Bent u degene die onze vereniging graag wil steunen en een bijdrage wil leveren door dit Superlot te kopen! Laat dit een mooie kans zijn om dit te doen. Het Superlot heeft een waarde van 150 euro waarvan 80% direct naar de vereniging gaat. Daarnaast kan de vereniging ook het Grote Clubfeest t.w.v. 5000 euro winnen!

Hoe werkt het?
– Het Superlot vertegenwoordigt 50 reguliere loten.
– Het Superlot heeft een aankoopwaarde van 150 euro.
– U maakt 50 keer kans op mooie Grote Clubactie prijzen uit de loterij.
– Bij aankoop van een contant Superlot ontvangt u een symbolisch Superlot die u beide ondertekent. Nadat uw gegevens door de vereniging zijn geregistreerd, krijgt u 50 Grote Clubactie loten thuisgestuurd.
– Bij aankoop van een Superlot met eenmalige machtiging ontvangt u een symbolisch Superlot die u beide ondertekent. Nadat uw gegevens door de vereniging zijn geregistreerd, ontvangt u 50 lotnummers op uw bankafschrift. Wilt u via de bank betalen en toch fysieke loten ontvangen? Vraag de vereniging om contact op te nemen met de Grote Clubactie.
– Maak een kopie van het aankoopformulier. Dit formulier is tevens uw factuur.
– De trekking van de Grote Clubactie is woensdag 12 december 2018. De trekkingsuitslag vindt u vanaf 13 december 2018 op clubactie.nl.
– De trekking van het Superlot, waarbij het Grote Clubfeest wordt verloot, gebeurt ook op woensdag 12 december 2018.
– De winnaar van dit feest wordt uiterlijk donderdag 31 december 2018 bekend gemaakt op clubactie.nl.
– Voor de actievoorwaarden en meer informatie over het Superlot, zie clubactie.nl.

Groetjes Wendy

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...