Geplaatst door Linda

Op 30 september 2018

Monza mini’s spelen hun 1e CMV-toernooi van het seizoen

Op zaterdag 22 september hebben de mini’s van Monza hun eerste CMV-toernooi van het seizoen gespeeld. Dit was ook meteen al helemaal het allereerste toernooi van Lotte, Elise, Sofie en Sonja. Zij spelen Niveau 3.

Het was heel spannend (ook voor de ouders). Maar de meiden lieten zien wat ze geleerd hebben bij de training en dat ging niet eens heel slecht. Sterker nog het ging met elke set die ze speelden steeds beter. De laatste wedstrijd eindigde zelfs in 2x een gelijke stand. De meiden waren enthousiast en hebben nu al zin in het volgende toernooi

Ook de meiden van Niveau 4 (Sofia, Myrthe, Marit en Wende) begonnen vandaag aan het eerste toernooi van het seizoen. Ze waren net als vorig seizoen enthousiast en vrolijk in het veld. Met name met de service werden een heleboel punten gescoord. Ook de passes gaan steeds netter waardoor er meer doorgespeeld kan worden. Er zit nog veel groeimogelijkheden bij de giebelende meiden. Op naar het volgende toernooi.

De eerste wedstrijd van beide niveau 6 teams stond op het programma van 22 september. Voor Thijs, Luca, Lucas en Melle was het de allereerste wedstrijd in het N6 niveau en dan moesten ze gelijk tegen ons andere niveau 6 team met Natascha, Maarten en Daniël en met gastspeelster Imke.

N6 2 begon gespannen aan de wedstrijd, maar nadat de spanning minder werd, gingen ze steeds beter spelen en werd het in de 3de set zelfs even spannend of ze een set konden winnen, maar N6 1 herpakten zich op tijd en trokken de derde set net als de overige 3 sets naar zich toe. Er zit groei in beide teams. Dat beloofd wat voor de rest van het seizoen.

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...