Geplaatst door Linda

Op 28 oktober 2018

BEKERWEDSTRIJD MONZA D1 – KRATOS D8: 3 – 0

Killing block Monza D1

Als je op de uitslag afgaat dan lijkt het een walkover voor de dames van Monza. In werkelijkheid was het toch iets moeilijker dan gedacht. In de 1e set was er nog geen vuiltje aan de lucht. Gewoon goed serverend en degelijk aanvalsspel: 25-10. Een supporter liet zich ontvallen dat dit wel kat in het bakkie was.  In de 2e set keek Monza evenwel direct tegen een 7-1 achterstand aan. Dit puur vanwege een aantal slordigheidjes in de pass en de aanval. De coach moest zijn dames tot 2x toe in de time-out tot de orde roepen. Uiteindelijk konden de dames de tegenstand breken en werd de 2e set binnengehaald met 25-22. In de 3e set werd orde op zaken gesteld. Door een aantal goede servicebeurten van Marleen en Wendy werd de set binnengehaald met 25-8.

Bij Monza waren 2 nieuwe gezichten aanwezig: Janneke (midden) en Lena (dia). Zij zijn dames 1 komen versterken. Zij hebben zich moeiteloos aangepast aan het systeem. Zeker de 3 meter aanvallen lopen prima en verdedigend brengen zij ook aardig wat ballen bij de setupper.

In de reguliere competitie staat D1 op de 2e plek en doen dus duidelijk mee voor de prijzen. Alleen het seizoen is nog lang en er zijn nog een aantal andere teams die willen promoveren. Dat wordt best spannend.

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...