Geplaatst door Linda

Op 6 oktober 2018

De week van de scheidsrechter

Deze week eens een keer geen wedstrijdverslag van een titanen(wed)strijd maar eens een keer een stukje over een ondergeschoven groep vrijwilligers: de scheidsrechters. We staan er vaak niet bij stil maar zij zorgen ervoor dat we lekker kunnen volleyballen. Zij leiden de wedstrijd in goede banen, bepalen of een bal in of uit was en of ie technisch gezien goed gespeeld was. De scheidsrechter moet ook letten op de puntentelling en netfouten aangeven. Verder voetfouten bij serveren en aanvalsfouten binnen de 3 meter. Kortom best veel regels om in de gaten te houden. Vaak doe je het als scheidsrechter niet goed althans in de ogen van de spelers maar als je zonder scheidsrechter zou zitten dan kom je onderling nooit uit de discussie of een bal nu wel of niet in was etc. We mogen dus blij zijn dat een scheidsrechter zijn/haar kostbare tijd opoffert om 12 “gekken” te laten volleyballen. Dat dwingt respect af.  Terecht dat we eens per jaar een week van de scheidsrechter hebben. Bijgevoegd van één scheidsrechter in deze week een foto. Bij deze alle andere scheidsrechters: bedankt voor het fluiten.

Scheidsrechter Monza

Meelevende scheidsrechter Monza

 

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...