Geplaatst door Linda

Op 20 oktober 2018

Monza JA1 tegen Inter Rijswijk: spannende wedstrijd helaas met 1-3 verloren

De JA1 van Monza speelt met dispensatie in de 1e klasse. Dit omdat er 3 meiden in meespelen, die hun mannetje staan. De uitslag doet vermoeden dat Monza kansloos ten onder ging. Niets is minder waar. De setstanden waren 17-25, 30-28, 22-25 en 21-25. In totaal maar 13 punten verschil. Dat had zomaar anders kunnen zijn.

De teams kennen elkaar goed. Vooraf was er al via sociale media een ware oorlog gevoerd. In de 1e set moest Monza nog een beetje op gang komen. De pass was iets minder nauwkeurig en Inter Rijswijk was wat effectiever in de aanval. In de 2e set ging het lang gelijk op met regelmatig lange ralleys. Zeker verdedigend waren er knappe reddingen. Zelfs de supporters kregen het warm. Uiteindelijk trok Monza aan het langste eind. Door een aantal goede aanvallen van Coen werd de set met 30-28 binnen gehaald. In de 3e en 4e set keek Monza steeds tegen een achterstand aan. Tegen het einde van de set kwam Monza steeds dicht bij Inter Rijswijk maar was niet bij machte om dan door te drukken. Inter Rijswijk was net iets stabieler in hun spel. Bij Monza was de pass steeds goed verzorgd. Naomi, die voor het eerst sinds 10 maanden weer lekker kon volleyballen, speelde als libero een goede partij.  Dat de JA1 veel mogelijkheden heeft werd duidelijk door de regelmatige positiewisselingen die Richard doorvoerde. Helaas kon hij hiermee de tegenstander niet ontregelen. De yell van 3.000 meter hoog was niet uit de lucht. Voor de buitenstaanders: de aanvallen van Inter Rijswijk die bijna tegen de plafond uitgeslagen waren, werden met deze yell van Monza beantwoord.

We zullen nog veel plezier hebben van dit team. Zeker als de vele supporters dit team blijven steunen.

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...