Geplaatst door Linda

Op 17 november 2018

De Monza mini’s van de maand oktober.

Deze keer mochten Melle en Luca (spelers van N6-2) met JA 1 warmlopen, inspelen, inslaan en serveren. Best spannend, sta je daar ineens naast hele grote jongens en meiden.  Dat niet alleen…. het net is ook heel hoog.

Het inspelen was een peace of cake… dat kunnen we wel. Maar daarna inslaan, ja met een net op hun hoogte (2 meter) dan lukt het wel, maar dat hing wel heel hoog. Maar toch lukte het een paar keer bij beide mini’s.  Daarna nog serveren. Dat was wel een beetje eng, want de ballen kwamen wel heel hard aan.

Tijd voor de wedstrijd. Luca en Melle mochten allebei een keer serveren. Die gingen netjes over het net.

Na afloop van de eerste set kregen ze beide nog een oorkonde. Een hele belevenis….

JA 1. Bedankt dat we bij jullie mini van de maand mochten zijn.

Melle en Luca.

 

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...