Geplaatst door Linda

Op 18 november 2018

Monza D3 wint met grote overmacht van Punch D12: 4-0

Dames 3 van Monza staat met deze 4-0 overwinning netjes op de 3e plek in de 4e klasse. Monza heeft met D4 nog een kandidaat voor de promotie in deze poule. Zij staan momenteel op de 1e plek. Maar dat even terzijde.

Dames 3 begon heel geconcentreerd aan de wedstrijd. Het was hier ook nog eens de mini van de maand november. Een leuk samenloop van omstandigheden. Punch 12 stond helemaal onderaan. Dat maakt het al helemaal moeilijk om je voor de wedstrijd op te laden. Als dan ook nog eens bijna geen enkele service terug komt dan loop je de kans om in slaap gesust te worden en dan ongemerkt een puntje te laten liggen. Gelukkig waren de Monsterse dames heel alert en konden de vele onverwachte ballen van Punch goed verwerken. Zeker de coach Felice hield het team heel attent met haar aanwijzingen. Ook de opdracht om de tegenstander onder de 15 punten te houden was een aardige motivatie. Dat worden een paar appeltaarten. Punch kwam geen enkele set boven de 15 punten. In totaal hebben zij maar 45 punten gescoord. Met name de ballen rechtdoor prikken of slaan waren geheide punten. Er werd lekker gecombineerd met aanvallen hoog buiten en door het midden. Evelien was als invalster heel effectief met een aantal aanvallen achterover. Het was net een schiettent met Punch als gewillig slachtoffer. Dit was de 2e wedstrijd die met 4-0 werd gewonnen. Als Monza zo geconcentreerd blijft spelen en nergens meer puntjes morst dan kunnen ze zeker voor de prijzen meedoen. De competitie is nog lang en er kan nog veel gebeuren.

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...