Geplaatst door Linda

Op 3 november 2018

Monza H4 wint matte wedstrijd tegen Zovoc H4 met 4-0

Monza H4 draait boven in de 3e klasse mee en bezet momenteel de 3e plek. Vrijdag moesten zij aantreden tegen Zovoc H4, een team dat in de poule stijf onderaan staat. Op voorhand geen wedstrijd om de adrenaline in je bloed te laten stromen. Helaas was het niveau van de wedstrijd ook zo. Aan beide kanten was het spel onverzorgd. Bij Zovoc was het spel op alle fronten evenwel zo dramatisch dat Monza met weinig moeite de sets naar zich toe trok. Op het eind van elke set werd even een “sprintje” getrokken en werd elk setpunt binnengehaald. Als de passing bij Monza goed was dan werd er veelal goed over het midden gescoord. Afijn, de punten zijn binnen en wat nog belangrijker is: Monza H4 verdienen hiermee hun portie bitterballen van de Wielepet. En die zijn lekkûr…….

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...