Geplaatst door Linda

Op 25 november 2018

Monza mini’s 2e plek op CMV toernooi en de N6-2 behaalt 2e set overwinning

Op het 3e minitoernooi bij Kalinko behaalde het Monza mini team N3-1 een mooie 2e plaats. Elise, Sonja, Sofie en Lotte gefeliciteerd met het behaalde resultaat.

In de reguliere competitie kon de N6-2 terugkijken op de 1e setwinst tegen Kalinko. Inmiddels hebben ze ook hun 2e setwinst (ook weer tegen Kalinko) binnen. Dit team, waarin Luca, Melle, Lucas en Thijs spelen, gaat steeds beter draaien. Ga zo door.

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...