Geplaatst door Linda

Op 1 december 2018

4 januari 2019: het traditionele champagnetoernooi met als thema après ski

Beste leden en buitenstaande enthousiastelingen,

De dagen worden korter, de nachten langer, er is vorst aan de grond, het kan je niet ontgaan zijn; De winterperiode is aangebroken! Hoogste tijd om je skipak van zolder te halen en je voor te bereiden op het champagnetoernooi met als thema “après ski”. Ook ditmaal geldt; het best geklede team verdient de originaliteitsprijs!

Je kunt je alleen als team inschrijven door naar de pagina www.vvmonza.nl/aanmelden te gaan en als aanvoerder van je team het inschrijfformulier in te vullen. Let op doe dit voor 28 december!!

Voor aanvang van het toernooi dient een bedrag van €20,- betaald te worden bij de commissie in de kantine. Dit is een open toernooi, dus voor iedereen! neem je collega’s, vrienden, familie, kennissen, buren en vage bekenden mee!!

thema:                  après ski

Kosten:                €20- per team

datum:                  4 januari

tijd:                        19:30 –23:00 (19:15 omgekleed in de zaal)

 

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...