Geplaatst door Linda

Op 1 december 2018

Monza C1 met grote overmacht winterkampioen

Monza C1 kampioen

Met grote overmacht is Monza C1 ruim voor het einde van de 1e competitiehelft winterkampioen geworden. Tegen Netwerk werden dusdanig veel punten gehaald dat ze niet meer in te halen zijn. Afgezien van de 1e wedstrijd waar één setje werd ingeleverd heeft de C1 alle wedstrijden met 4-0 gewonnen.

Fiore, Lisa, Elise, Kirsten, Jari, Lisette, Yara en coach Richard gefeliciteerd met het behalen van het kampioenschap. We gaan ervan uit, dat jullie in de 2e helft van de competitie ook weer de eer van Monza hoog houden.

Genieten van het kampioenschap

 

 

De foto’s zijn gemaakt door Esther Bron. Bedankt hiervoor.

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...