Geplaatst door Linda

Op 22 december 2018

Monza H4 speelt laatste (beker)wedstrijd 2018: helaas verlies met 0-3

In een bijna verlaten sporthal de Wielepet speelde Monza H4 de laatste wedstrijd in 2018 tegen VSTS H2 uit Bodegraven. VSTS staat voor Van Serve Tot Smash. Het was eerst nog onzeker of de wedstrijd wel door kon gaan maar uiteindelijk had VSTS genoeg spelers opgetrommeld. Zij hadden een paar jeugdspelers geleend.

Vanaf de 1e set stond Monza behoorlijk onder druk door een sterk serverend VSTS. De spelers moesten erg wennen aan de floaterservice. Deze werd dan ook met 19-25 ingeleverd.

In de 2e set ging de tegenstander meer jeugd inbrengen. Zij wilden zich natuurlijk bewijzen maar sloegen daardoor regelmatig in het blok of uit. Monza kon een voorsprong nemen van circa 5 punten. Bij de22 punten ging de pass evenwel weer haperen en kon VSTS puntje voor puntje langszij komen en uiteindelijk het winnende punt binnen slaan: 24-26. In de 3eset was het geloof in een goede afloop verdwenen. Echt doordrukken kon Monza H4 niet meer. Als de pass goed was kon nog wel incidenteel door het midden gescoord worden maar al met al was VSTS gewoon beter. De laatste set ging verloren met 15-25. Na afloop werd de bekercarrière van H4 nog licht geëvalueerd. De slotconclusie was dat het een mooie afsluiting was van 2018 en dat de spelers blij waren dat ze deze wedstrijd niet op 2 januari 2019 hoefden te spelen. Dan was het heel anders verlopen……

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...