Geplaatst door Linda

Op 9 december 2018

Monza H5 pakt 2 puntjes tegen DEO H3

Monza H5 staat dit seizoen in de middenmoot van de 4e klasse. Van Deo H5, die op de 2e plek staan, wist Monza H5 toch 2 punten  af te snoepen. Na 4 sets stond het 2-2. Beide teams ontliepen elkaar niet veel getuige de setstanden 25-21, 21-25, 25-23 en 23-25. De 5e set moest de beslissing brengen. Hierbij liet Monza H5 helaas de “koppen” hangen en werd de set met 5-15 aan DEO ingeleverd. Al met al heeft H5 toch aangetoond dat ze met de top van de poule meekunnen. Dat is dan weer het positieve punt uit deze wedstrijd.

De foto’s zijn van Simone van een eerdere wedstrijd. Ik wilde jullie deze niet onthouden vanwege de schitterende aanvallen die hierbij ten toon gespreid worden. Zelfs H5 laat zien, ondanks hun leeftijd, hoe hoog ze nog over het blok heen kunnen slaan.

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...