Geplaatst door Linda

Op 17 december 2018

Monza MC1 glansrijk kampioen in 2e klasse

Monza MC1 kon al 3 wedstrijden geleden niet meer door de concurrentie ingehaald worden en was eigenlijk al winterkampioen. In de laatste thuiswedstrijd wilden de Monsterse dames en heer voor eigen publiek wel nog even schitteren. Dit is zonder meer uitstekend gelukt. De setstanden spreken boekdelen: 25-16, 25-10, 25-19 en 25-21. De tegenstander, die wat gemiddelde lengte een kop kleiner was, had niet heel veel in te brengen. Er werd naar hartenlust bovenhands geserveerd. Ook oogde het spel heel verzorgd. Bijna elke aanval werd in 3-en opgezet. En blokkerend werd ook menig punt gemaakt.

Het publiek heeft genoten en waar voor hun geld gekregen. Trainster Marleen en coach Richard kunnen op een mooi resultaat terugkijken. Uit de hand van onze jeugdcoördinator Lindsey kreeg het team de beker en de medailles uitgereikt. Na de winterstop wordt het niveau weer iets opgeschroefd en mogen de Monsterse dames en heer zich op hoger niveau bewijzen. We hebben er alle vertrouwen in.

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...