Monza MC1 kon al 3 wedstrijden geleden niet meer door de concurrentie ingehaald worden en was eigenlijk al winterkampioen. In de laatste thuiswedstrijd wilden de Monsterse dames en heer voor eigen publiek wel nog even schitteren. Dit is zonder meer uitstekend gelukt. De setstanden spreken boekdelen: 25-16, 25-10, 25-19 en 25-21. De tegenstander, die wat gemiddelde lengte een kop kleiner was, had niet heel veel in te brengen. Er werd naar hartenlust bovenhands geserveerd. Ook oogde het spel heel verzorgd. Bijna elke aanval werd in 3-en opgezet. En blokkerend werd ook menig punt gemaakt.

Het publiek heeft genoten en waar voor hun geld gekregen. Trainster Marleen en coach Richard kunnen op een mooi resultaat terugkijken. Uit de hand van onze jeugdcoördinator Lindsey kreeg het team de beker en de medailles uitgereikt. Na de winterstop wordt het niveau weer iets opgeschroefd en mogen de Monsterse dames en heer zich op hoger niveau bewijzen. We hebben er alle vertrouwen in.