Geplaatst door Linda

Op 8 december 2018

Uit de oude doos: Pietentraining mini’s GVC in 2003

Lang voor de fusie van Mov’Over en GVC werd de pietentraining ook al in ere gehouden. Bijgevoegd een foto impressie van de pietentraining in de sporthal aan de  Sweelincklaan in 2003. Toen waren er nog geen roetveegpieten. Sinterklaas boezemde wel veel ontzag in.

Het was best spannend om in het grote boek vermeld te staan. Gelukkig hoefde niemand in de zak mee terug naar Spanje.

 

        

 

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...