Geplaatst door Linda

Op 20 januari 2019

Monza H1 snoept puntje af van Velo H1: 1-3

Monza H1 begon gehavend aan de wedstrijd vanwege vakantie etc. Matthijs en Raymond waren de opgetrommelde hulptroepen.

Scoren tegen stevig blok

In de 1e en 2e set waren beide teams nagenoeg aan elkaar gewaagd. Door gevarieerd aanvalsspel en een sterke servicedruk kon Monza aardig wat punten binnenslepen. Op het einde van de 1e set waren het een paar slordigheidjes aan Monziaanse kant die de set naar Velo deden gaan. In de 2e set trok Monza dit weer recht. Heel stabiel spel en met vertrouwen werd deze set met 22-25 binnengehaald. Zeker Matthijs kwam in de 2e set regelmatig goed door met zijn aanvallen op hoog buiten. Hij scoorde regelmatig tegen een groot blok van Adam Bakker, de trainer/coach van Velo H2. Dat binnengehaalde puntje riekte naar meer. Helaas kon Monza het niveau van de 1e 2 sets niet meer opbrengen en konden de aanstormende talenten van Velo H2 in de 3e en 4e set doordrukken. Met deze overwinning van Velo H2 klommen zij in de ranglijst net over Monza heen. Er is evenwel nog geen man over boord. Monza H1 nestelt zich met dit extra puntje stevig in de middenmoot van de 1e klasse en kan als ze dit spel blijven vertonen elke tegenstanders het knap lastig maken.

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...