Monza H1 begon gehavend aan de wedstrijd vanwege vakantie etc. Matthijs en Raymond waren de opgetrommelde hulptroepen.

Scoren tegen stevig blok

In de 1e en 2e set waren beide teams nagenoeg aan elkaar gewaagd. Door gevarieerd aanvalsspel en een sterke servicedruk kon Monza aardig wat punten binnenslepen. Op het einde van de 1e set waren het een paar slordigheidjes aan Monziaanse kant die de set naar Velo deden gaan. In de 2e set trok Monza dit weer recht. Heel stabiel spel en met vertrouwen werd deze set met 22-25 binnengehaald. Zeker Matthijs kwam in de 2e set regelmatig goed door met zijn aanvallen op hoog buiten. Hij scoorde regelmatig tegen een groot blok van Adam Bakker, de trainer/coach van Velo H2. Dat binnengehaalde puntje riekte naar meer. Helaas kon Monza het niveau van de 1e 2 sets niet meer opbrengen en konden de aanstormende talenten van Velo H2 in de 3e en 4e set doordrukken. Met deze overwinning van Velo H2 klommen zij in de ranglijst net over Monza heen. Er is evenwel nog geen man over boord. Monza H1 nestelt zich met dit extra puntje stevig in de middenmoot van de 1e klasse en kan als ze dit spel blijven vertonen elke tegenstanders het knap lastig maken.