Annemarie en Leontien steken al jaren behoorlijk veel tijd in het trainen van de mini-afdeling van volleybalvereniging Monza. Menige jeugdspeler of speelster heeft door de jaren heen training van hun gehad. Daarnaast hebben Annemarie en Leontien afgelopen jaar ook het minitoernooi van vvMonza in de Wielepet georganiseerd. Er liepen ruim 300 kinderen rond die fanatiek aan het volleyballen waren. Ook zijn zij steeds aanwezig op de maandelijkse minitoernooien door het gehele Westland en coachen zij gezamenlijk een miniteam. Zij organiseren ook veel activiteiten rond het minigebeuren zoals de pietentraining rond sinterklaas, de mini van de maand, geven zij aan de ouders van de mini’s uitleg over de spelregels etc.

Kortom Monza is Annemarie en Leontien heel dankbaar voor hun tomeloze inzet en vindt het zonder meer terecht om deze vrijwilligers te nomineren voor de sportvrijwilliger van het jaar. Wij roepen daarom al onze leden, familie, vrienden en bekenden op om een stem op hun uit te brengen. Klik daarvoor op onderstaande link, selecteer de sportvrijwilliger van het jaar en breng je stem op hun uit. Annemarie en Leontien hebben jouw stem hard nodig……

https://www.wos.nl/westlandse-sportprijzen/programmas/detail?vDi07yqUVMIpYrtgAiipyw==