Geplaatst door Linda

Op 24 januari 2019

vvMonza nomineert Annemarie de Wilde en Leontien Oosterhof voor de sportvrijwilligers van 2018

Annemarie en Leontien steken al jaren behoorlijk veel tijd in het trainen van de mini-afdeling van volleybalvereniging Monza. Menige jeugdspeler of speelster heeft door de jaren heen training van hun gehad. Daarnaast hebben Annemarie en Leontien afgelopen jaar ook het minitoernooi van vvMonza in de Wielepet georganiseerd. Er liepen ruim 300 kinderen rond die fanatiek aan het volleyballen waren. Ook zijn zij steeds aanwezig op de maandelijkse minitoernooien door het gehele Westland en coachen zij gezamenlijk een miniteam. Zij organiseren ook veel activiteiten rond het minigebeuren zoals de pietentraining rond sinterklaas, de mini van de maand, geven zij aan de ouders van de mini’s uitleg over de spelregels etc.

Kortom Monza is Annemarie en Leontien heel dankbaar voor hun tomeloze inzet en vindt het zonder meer terecht om deze vrijwilligers te nomineren voor de sportvrijwilliger van het jaar. Wij roepen daarom al onze leden, familie, vrienden en bekenden op om een stem op hun uit te brengen. Klik daarvoor op onderstaande link, selecteer de sportvrijwilliger van het jaar en breng je stem op hun uit. Annemarie en Leontien hebben jouw stem hard nodig……

https://www.wos.nl/westlandse-sportprijzen/programmas/detail?vDi07yqUVMIpYrtgAiipyw==

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...