Geplaatst door Linda

Op 17 februari 2019

De mini van de maand: een verlate rapportage

Er lag nog een mini van de maand op de plank.

Sofie en Lotte van N3-1 waren uitgenodigd om mini van de maand te zijn bij dames 3.

Met veel enthousiasme en zenuwen gingen ze mee inlopen en inspelen. Al snel waren ze gewend aan de wat grotere en zeker zwaardere bal.

Nadat ze allebei de eerste service hadden geslagen, gingen ze op de bank zitten en werden de dames uit volle borst aangemoedigd.

Na de eerste set kregen de mini’s hun welverdiende oorkonde en gingen ze in de kantine nog wat eten en drinken. Dankzij het aanmoedigen van de mini’s won dames 3 de wedstrijd met 4-0.

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...