Geplaatst door Linda

Op 3 februari 2019

Monza opent jubileumjaar op gepaste wijze

Op 4 januari van dit jaar werd het traditionele après ski toernooi gehouden. Dit jaar met een speciaal tintje vanwege het 10-jarig fusiejubileum van GVC en Mov’Over.

In totaal hadden 16 teams ingeschreven en had de evenmentencommissie weer haar best gedaan om de Wielepet inclusief kantine tot een après ski gebeuren om te toveren. Ze hadden nog net geen sneeuw kunnen regelen.

Bijgesloten een aantal foto’s gemaakt door Linda en Eric, die de sfeer goed weergeven. Als we zo ook het seizoen afsluiten dan wordt het weer fantastisch. De evenmentencommissie kan weer terugkijken op een geslaagd toernooi. Bedankt voor de organisatie.

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...