Geplaatst door Linda

Op 2 februari 2019

Trots op de nominatie van onze kanjers

De spanning was te snijden bij de bekendmaking van de sportvrijwilliger van het jaar. Er waren ruim 1000 stemmen uitgebracht. Helaas voor Annemarie en Leontien vielen ze net niet in de prijzen. Ronald Beekenkamp van de Westland Stars sleepte de prijs in de wacht. Toch zijn we trots op onze kanjers, die zoveel energie steken in onze vereniging. Dat is natuurlijk een pluim waard.

Annemarie en Leontien bevonden zich in het illustere gezelschap van Kiki Bertens, Lara van Ruijven, Kaspar Hamminga en Robert Swinkels. Je kunt de uitreiking nalezen door op bijgevoegde link te klikken: https://www.wos.nl/bertens-en-hamminga-westlandse-sporters-van-het-jaar/nieuws/item?1119203

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...