Met trots presenteert het bestuur het Monza 10 jaar, jubileumshirt.

Het shirt is voorzien van een dynamische 10 ontworpen door Communicatiebureau Speax. Als je goed kijkt bestaat het logo uit allemaal volleyballen, deze staan symbool voor alle leden die samen onze mooie vereniging vormen.

Onze sfeermaker en trouwe supporter Marco Van Der Marel doet veel voor de vereniging. Daarom heeft hij de eer gehad om het eerste jubileumshirt in ontvangst te nemen. Kom jij de jouwe van de week ook ophalen?

De komende woensdagen zal er een bestuurslid tussen de trainingen, in de kantine van Sporthal de Wielepet aanwezig zijn om je shirt bij op te halen. Bij ophalen graag de betaling van € 25,- contant en gepast te voldoen.

Tot slot wil ik namens het bestuur en de vereniging de shirt- en sponsorcommissie bedanken voor hun inzet en het geleverde resultaat.

Lennart Boonstra

focus4ITSpeax, Boutronic, Sporthal de WielepetHB-Techniek, Jan Jagtenberg Belastingadvies, Lexthoen Events, Hofland Financial & Project Consulting en Kiewiet Kunst.