Geplaatst door Daan

Op 5 maart 2019

Promotie/degradatie regeling senioren.

Met nog een kleine twee maanden te gaan in deze competitie, beginnen we al wat zicht te krijgen op krijgen op de eindresultaten van deze competitie. 

De promotie/degradatie-regeling ziet er als volgt uit:

  • de nummers 1 promoveren (verplicht) naar een hogere klasse;
  • de nummers 2 uit de 2e klasse spelen P/D wedstrijden met de nummers 10 van de 1ste klasse;
  • de nummers 2 uit de 3e klasse spelen opvullingswedstrijden tegen andere nummers 2 voor promotie naar de 2e klasse;
  • de nummers 2 uit de 4e klasse spelen opvullingswedstrijden tegen andere nummers 2 voor promotie naar de 3e klasse;
  • de nummers 11 en 12 degraderen.

Alle P/D en opvullingswedstrijden worden op zaterdag 20 april gespeeld. Deelname is niet verplicht. Indien een team hieraan niet mee wil doen, dan dient dat voor 25 maart doorgegeven te worden aan de wedstrijdsecretaris, email: wedstrijden@vvmonza.nl


Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...